O FIRMIE RENA

Nasza jakość gwarancją Twojego zadowolenia!

modern and comfortable kitchen

MEBLE RENA

FPHU „RENA” działa w branży meblowej od 20 lat! Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych na wymiar. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę, w której znajdują się również sprzęty AGD do zabudowy, szafy przesuwne i uchylne, meble łazienkowe, czy garderoby. Zapewniamy fachową obsługę, szeroką gamę produktów związanych z produkcją mebli kuchennych dopasowanych do państwa potrzeb. W świadczonych przez nas usługach stawiamy przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność.

Nasza siedziba i punkt ekspozycyjny znajduje się w Niegowonicach. Posiadamy również punkt ekspozycyjny w Mysłowicach i Dąbrowie Górniczej. Serdecznie zapraszamy.

Zadowolenie naszego klienta to priorytet jakim kierujemy się od zawsze w naszej firmie. Dlatego podczas pracy przy naszych projektach skupiamy się na tym, by zaspokoić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Wciąż też rozszerzamy naszą ofertę by zapewnić kompleksowe usługi. Każdy mebel projektujemy indywidualnie, korzystając z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego. Nasi projektanci przygotują dla Ciebie aranżację w oparciu o najnowsze trendy w światowym designie tak, aby najlepiej dopasować projekt do Twojego stylu.

To wszystko aby osiągnąć nasz cel. Dbamy o to, by nasze meble nie tylko cieszyły oko, ale również były ergonomiczne, zapewniając tym samym wygodę korzystania. Gwarantujemy również ich trwałość, po to by móc się nimi cieszyć tak długo ile sobie życzysz. Zależy nam, by Twój dom sprawiał radość Tobie i Twoim bliskim.